Kurz MUSIC DANCE pro děti 6-10 let se rozběhne ve Wolverine Gym Plzeň

Děti se budou moci naučit základní kroky populárních světových tanců jako je street dance, hip hop, MTV dance, house dance, aj. Postupně jsou jednotlivé taneční kroky spojovány do choreografií, pomocí nichž dochází k procvičování pozornosti a paměti.

Celý kurz poveden Tereza Puchtová (Janoušová) – tanečnice, choreografka, lektorka

3 měsíční kurz, který zahájí v březnu bude mít celkem 16 lekcí. Cena kurzovného 900 Kč za dítě. Maximální kapacita kurzu 20 dětí závazné přihlášky včetně úhrady na recepci Wolverine Gym Plzeň.

Tereza Puchtová

„Tanci se věnuji od svých pěti let. Začínala jsem baletem v plzeňské taneční skupině Storm, pokračovala sportovní gymnastikou, komerčním aerobikem, ten jsem také od 14 let aktivně vyučovala a to jak děti, tak dospělé. V 17-ti letech jsem absolvovala taneční konkurz do úspěšné HipHopové skupiny OneLove Elephant, kde jsem několik let působila jako hlavní choreograf. V roce 2004 jsem se účastnila soutěžě Miss Aerobik ČR, kde jsem získala korunku Miss Sympatie Aerobik a 2.Vicemiss Aerobik. Od roku 2005 do roku 2011 jsem působila jako tanečnice a choreografka v profesionální taneční skupině JAD DANCE COMPANY a jako lektorka vyučovala v tanečním studiu Dance Academy Prague a Dance Perfect. V letech 2007 a 2008 jsem absolvovala 14-ti denní stáž na taneční škole Broadway Dance Centre v New Yorku. Jako choreografka a tanečnice jsem spolupracovala se spoustou zajímavých lidí jako je Karel Gott, Ben Cristovao, Mista, Victoria, Sámer Issa, Yemi A.D., aj. Měla jsem také možnost učit se a tancovat po boku hvězd jako jsou Sheryl Murakami (choreografka Beyonce, Pitbulla), Jonte (choreograf Beyonce, Janet Jackson), Dante (choreograf Missy Elliot, Justina Timberlaka), a další. Od roku 2013 do 2016 jsem byla hlavní choreografkou soutěžě Miss Aerobik ČR, při níž jsem vytvářela taneční choreografie přímo pro Českou televizi. V současné době jsem se podílela jako tanečnice na projektu Tvoje tvář má známý hlas a také aktivně vyučuji děti i dospělé.“