Litický A tým mužů hrál přípravně v Norimberku

Sobota 7.4.

Plzeň Litice A – Slavia Praha 2:1 (0:0), góly – Uhlíř, Sochor

„V utkání jsme nebyli lepším týmem. Soupeř nás přehrával, měli jsme problémy s hrou Slávie. V prvním poločasu jsme se převážně bránili, ale zvládli jsme to. Ve druhém už jsme více zaměstnávali obranu soupeře a dokonce jsme postupně jsme dvakrát skórovali. Soupeř ještě stihl v závěru jen snížit“.

Plzeň Litice A – Mariendorfer HC 1:2 (0:0), gól – Nicklas

„Ostudný výkon celého týmu. Hráli jsme bez nasazení, bez aktivity a chuti hrát. Na úvod druhého poločasu soupeř udeřil. My pak hru trochu zlepšili, ale nestačilo to“.

Neděle 8.4.

Plzeň Litice A – TUS Obermenzing 1:2 (1:1), gól – Nicklas

„Zlepšený výkon oproti sobotě nestačil na soupeře. Stále nám chybí vetší nasazení, ale též jistota ve hře. Často se dopouštíme individuálních chyb a to nás sráží zbytečně zpět“.

Plzeň Litice A – HG Norimberk 2:3 (1:0), góly – Sochor, Kudlič

„Náš nejlepší zápas v turnaji. Domácím jsme byli vyrovnaným sokem. A i přes to, že jsme nevyhráli, se náš výkon přiblížil tomu, co bychom rádi předváděli. S nasazením už panovala spokojenost. Zbývá především doladit organizaci hry“.

Sestava:
Jurek,Nečas, Nocar,Gerlický,Hes,Koryťák,Čvančara,Kasl,Uhlíř,Benda,Čech,Kozák,Sochor,Matoušek,Heger,Kudlič,Nicklas, Straka
Jarní pokračování soutěže začíná tuto sobotu 14.4., kdy litické áčko hraje doma v 16.30 s Rakovníkem. Před nimi hraje B tým ve 14.30 svoje utkání proti bratislavské Rače.