Rivalové 7 – Den rváčů v Plzni

Tenhle souboj přesahoval hranice běžné bitvy dvou vyrovnaných rivalů. Ne, tento souboj byl plný emocí, osobních zájmů a vášní na obou stranách. Byť se promotéři postupně snažili Václava Pejsara a Pavla Šoura krotit, úplně se jim to nepovedlo.

„Pro dnešek mu gratuluji. Dneska vyhrál, pás si zaslouží. To je ale zatím všechno,“ řekl přímo v ringu sesazený český král, jehož obličej hrál všemi barvami. Bylo poznat, jak to v Pejsarovi bojuje a stále vře. „Pokud se vám to líbilo, rád bych tady Pavla vyzval na odvetu. Na jaro příštího roku,“ přidal poté do mikrofonu.

Nemám s tím problém. Je to ale otázka na mého manažera,“ usmíval se šampion, který profesionální pás přidal ke čtyřem mistrovským titulům z amatérského ringu. „Pokud to bude dávat smysl, proč ne. Jsme otevřeni jednáním,“ přidal Šourův manažer Marek Jelínek, který spolupracuje s promotéry galavečera z Atom Gymu. „Pochopitelně tady v Plzni,“ dodal rázně. „Budeme jednat,“ souhlasně pokýval hlavou Pejsarův zástupce Marek Švajner z Qwert Boxing.

Naše kamery byly od počátku v šatnách všech bojovníků a můžeme Vám tak nabídnout jedinečné záběry ze zákulisí, ale i přímo z ringu!

PPSTV JEDE!

Honza Kalaš po 11 letech v ringu!! – video, které musíte vidět!