Ženy 1.liga

Plzeň Litice B – Slavia Hradec Králové B    1:1 (1:0)

Gól: Kožíšková

Plzeňská děvčata naskočila do druhého kola 1.ligy ženského halového hokeje. Utkání začalo v mírném tempu, ze strany Litic směřovala kolikrát rozpačitá rozehrávka, ale směrem dozadu byla hra v pořádku. Prakticky celý první poločas se hra přelévala nahoru dolů bez větších šancí. Oba týmy si za první poločas vytvořily dva rohy. Z toho Litice, přesněji Adéla Kožíšková, která přímou střelou vsítila první branku utkání. Ve druhém poločase soupeřky začaly více hrát a více se tlačit do střeleckého kruhu, litická obrana byla však pozorná. Bohužel jednu ze špatných rozehrávek využil Hradec k rychlému brejku a gólu. Ale ani závěrečný tlak plzeňského týmu k výhře nedospěl.

Plzeň Litice B – Bohemians  Praha 1:4 (0:3)

Gól: Kožíšková

Komentuje trenér Lukáš Nocar:“ Do druhého zápasu jsme vstoupily nejhůř, jak to jen šlo. Během úvodních 5 minut jsme inkasovaly 3 góly a zdálo se, že je zápas rozhodnutý. Nicméně se holky z prvotního šoku vzpamatovaly a začaly hrát hokej. Hra se více vyrovnala, nicméně výborně hrající Bohemka měla jednu šanci za druhou. Vynikající Kosáčková nicméně držela naděje na slušný výsledek. Do druhého poločasu jsme šly s myšlenkou zlepšit obranu a více soupeřkám zatápět v útočném kruhu. Obojí se nám zlepšit povedlo. Výsledkem z toho byl gól z penalty, po faulu na Duchkovou, kterou proměnila opět Kožíšková. Než jsme se po vstřeleném gólu vzpamatovaly, soupeř přidal čtvrtou branku a zápas byl tím definitivně rozhodnut“.

Sestava: Kosáčková, Levá, Dolívková, Duchková L., Kudrnová K., Křivanová, Doležalová V., Šmídová, Kožíšková

Muži 1.liga

Plzeň Litice B – HC 1954 Kadaň 9:1 (5:0) 

Góly: Vychron 3x,Strejc 2x,Čech 2x,Kudlič,Soukup.

„Pohodový zápas, kde rozhodl první poločas. Soupeř nevzdoroval ani po změně stran a tak jsme si s chutí zastříleli. Opět“, komentuje hrající kouč Jan Dolejš

Plzeň Litice B – HC Hostivař Praha 4:2 (2:1) 

Góly: Vychron 3,Strejc.

Komentář Jana Dolejše: “Opět jsme si zahráli vyrovnané utkání jako v minulém kole. Soupeř držel víc míček na svých hokejkách, ale my dali dva góly z rychlých protiútoků. V druhé půli nás kvalitní soupeř opět zatlačil do defenzívy, kterou jsme, ale měli důkladně připravenou a stačili reagovat na soupeřovy změny hry. Hostivař se pak sama připravila o zvýšení tlaku několika zbytečnými fauly a vyloučeními a tak jsme mohli pojistit vítězství do prázdné branky. Soutěž tak vedeme s plným počtem bodů a 5-ti bodovým náskokem na druhou Hostivař“.
Sestava:Vokurka,Brada,Čech,Soukup,Dolejš,Kudlič,Strejc,Vychron,Matoušek.

 

Dorostenci 1.liga 

Plzeň Litice A – Plzeň Litice B 8:6 (5:2)
 
Góly: 
A – Gerlický 4x, Hes 3x, Šimek 
B – Polívka 4x, Bystřický 2 

Plzeň Litice A – President Praha 9:2 (5:2) 
Góly: Gerlický 4x, Špilar 3x, Hes, Šimek 

Plzeň Litice B – HC 1972 Rakovník 5:5 (3:1) 
Góly: Bystřický 3, Linhart, Polívka 

Hráli:

A – Kilián, Štál, Kasl 1x, Hes, Šimek., Špilar, Gerlický 
Bez marodů (Homolka a Sochor), první zápas i bez Kasla (zaspal) , tedy ve čtyřech, se prokousali k dalším šesti bodům. 
B – Skála, Bystřický, Löffler, Tomášek, Kilián Voj., Dušek, Polívka, Linhart 
Cenná remíza s Rakovníkem, kde jsme dlouho dokonce vedli. 

ilustrační foto od: Petr Růžek / https://www.facebook.com/petr.ruzek.3