Extraliga muži – skupina B

Plzeň Litice A - Hostivař Praha 4:0 (2:0)
Góly: Nicklas 2, Čvančara a Sochor O.
Hráli: Koryťák, Benda, Bárta, Čvančara, Nocar, Kasl, Sochor, Uhlíř, Hes, Gerlický, Hofman, Matoušek, Nicklas, Bystřický, Čech a Nečas

Stabilní výkon plzeňského týmu v obranné části, trápení při přechodu dopředu, hlavně v poslední fázi útoků. Přesto zvládnuté utkání, góly vždy v pravou chvíli zařídil Nicklas. Litický celek tak dokázal porazit jednoho z favoritů tabulky i podruhé. Velmi cenná je i nula na kontě gólmana Tomáše Nečase, svědčící o dobré obranné práci celého týmu. Utkání hodnotí litický trenér Tomáš Levý:“ Evidentně jsme se trápili při přechodu přes útočnou čtvrtinu. Málo jsme si vyhověli pohybem, promeškávali jsme nejlepší okamžik na nahrávku.  Naopak se mi líbí defenzíva, přesto, že jsem poměrně dost míčků ztratili, zase jsem je dokázali získat bez velkých ohrožení naší branky“.

Plzeň Litice A - Bohemians Praha 6:1 (3:1)
Góly: Nicklas 3, Bárta 2, Koryťák

Zlepšená kombinace domácích proti mistrovi, který se stal v loňském semifinále i jejich katem. Prohra 2:7 ještě nyní litický tým velmi bolí, i proto jsou satisfakcí oba vyhrané duely s tímto celkem. A to ještě Jakub Koryťák neproměnil penaltu, což o okamžik později napravil nechytatelným bekhendem. Střelecký prapor opět zdvihl domácí Reinhard Nicklas se třemi zásahy, velmi povedený gól vsítil i další zkušený hráč Michal Bárta nádhernou tečí. V dalším kole čeká litické „áčko“ poslední tým tabulky B President Praha. „Dnes, i když to nebyl zápas, kde bychom dominovali celých šedesát minut, bylo vícero okamžiků, které signalizují zlepšení hlavně útočné činnosti. Bago místo zbytečného vedení míčku, dobré náběhy útočníků, zrychlení hry obránci. Jen musíme najít poměr, jak diktovat hru a kdy naopak zrychlit. Někdy to děláme v nepravý okamžik. Přesto zatím smekám před kluky, přes nezdary se s vývojem utkání zatím vždy poprali“.

Extraliga muži – skupina A

SK Slavia Praha – Plzeň  Litice B 5:1 (4:0)
Gól: Polívka

Hráli: Skála, Brada, Strejc, Tomášek, Soukup, Löffler, Dolejš, Kordík, Heger, Míka, Polívka

Litický záložní tým sehrál celkem povedené utkání s jednoznačným favoritem pražskou Slávií. I když nezachytil začátek a dostal gól hned v páté minutě, postupně hru uklidnil, našel recept na útoky domácích, aby brankový rozdíl nebyl jako na podzim o devět gólů. Jediný gól po rychlém brejku vstřelil věkem ještě dorostenec Filip Polívka a druhý poločas dokázali Plzeňáci uhrát remízově.

Plzeň Litice B - ŠK Šenkvice (SK) 7:6 (4:2)
Góly domácích: Sochor R. 4x, Polívka, Kordík, Kilián.
Hráli: Vokurka,Skála,Kudlič,Brada,Strejc,Tomášek,Loffler,Dolejš,Kordík,Vychron,Kilián,Kordík,Polívka,Sochor R., Špilar.

Litický záložní tým dokázal v domácím  utkání v neuvěřitelné přestřelce, když už vedl 7:2 a nakonec byl rád za rozdíl jednoho gólu, porazit slovenský tým ze Šenkvic. Tím si připsal cenné body do tabulky o udržení. V dalším kole jej tým Rakovníka, který naopak deklasoval Bolevec 15:0.

Extraliga ženy

Litice - Slavia Praha 2:4 (1:0)

Góly: Dolívková, Průchová

Hráli: Vyletová, Tušlová, Dolívková, Průchová, Duchková L., Levá, Keberdlová, Tomanová, Wittmannová, Doležalová K., Pospíšilová, Kudrnová, Kožíšková, Jelenová, Horálková.

Litické ženy čekal nejsilnější český celek – pražská Slavia s řadou reprezentantek ve svém středu. Komentář k utkání od trenéra Lukáše Nocara:“ Naše ženy odehrály výborný zápas proti pražské Slavii! Úvodní vteřiny patřily domácím, protože než se Slávistky vzpamatovaly, že jsou na hřišti, tak prohrávaly 1:0 po krásné akci našich děvčat. Ovšem po tomto gólu se zápas vyrovnal a soupeř začal tahat za delší konec. My jsme výborně bránily, skrz náš kruh spíše létaly centry, občas nějaká střela. Do druhého poločasu jsme vstupovaly stále s vedením, ale rychlými 4 góly ve třetí části zápasu Slavia strhla zápas na svoji stranu. V závěru už jen korigovala skóre Průchová. Zápas hodnotím velmi kladně a přínosně, protože holky si dokázaly, že mají na to hrát s nejlepším týmem loňské sezony! Je vidět, že tvrdá a náročná příprava udělala své, holky jsou na tom fyzicky výborně, teď zbývá dopilovat techniku hole a taktickou vyspělost, abychom mohli být vyrovnanými soupeři všem a vždy“!