Litické ženy se v dalším kole nejvyšší soutěže utkaly s pražskou Slavii B

Litické ženy se v dalším kole nejvyšší soutěže utkaly s pražskou Slavii B. Průběh utkání komentuje jeden z dvojice  trenérů plzeňských žen  Petr Hošek: "Hned v úvodu zápasu jsme měly viditelnou převahu a  také jsme během prvních deseti minut skórovaly. Do statistik utkání se zapsaly obě dvě Lucky, tedy Duchková a Dolívková. V druhé patnácti minutovce se slávistické ženy dostaly více do hry, zatlačily nás do obrany. Také se jim podařilo vybojovat a proměnit penaltu a uzavřít tak poločas za stavu 2:1 pro Litice. V druhé polovině zápasu naše ženy opět převzaly kontrolu nad hrou a ovládly celé hřiště. Z nápaditých kombinací a díky rychlým protiútokům jsme vstřelily dalších pět gólů. Zde se výrazně projevila zkušenost naší Adély Jelenové. Její chladnokrevnost v koncovce je ukázková. Zápas zaslouženě skončil naší výhrou 7:1". K poslednímu utkání podzimu cestují plzeňské hračky na půdu Bohemians Praha. Případné vítězství je může posunout tabulkou blíže k finálové čtyřce.

Sestava: Keberdlová, Jelenová, Špinlerová, Tušlová, Vyletová, Průchová, Duchková, Dolívkivá, Kožíšková, Hanzlíková, Doležalová, Vodenková, Horálková, Wittmannová